Wielkie rzeczy

Interaktywne słuchowisko dla maluchów: „Wielkie rzeczy”
NIEDZIELA 18 PAŹDZIERNIKA 2020

godz. 15:00 oraz godz. 17:00
„Wielkie rzeczy” reż. A. Morawska- Rubczak/ Art Fraction Foundation
Wiek uczestników 1-5 lat

tekst: Malina Prześluga
muzyka: Piotr Klimek
reżyseria: Alicja Morawska-Rubczak
obsada: Julianna Dorosz, Beata Bąblińska, Marcel Górnicki
realizacja dźwięku: Maciej Kuśnierz
ilustracje: Robert Romanowicz
kaligrafia i skład: Katarzyna Mular
koncepcja: Barbara Małecka
produkcja: Mateusz Okonek
wydawnictwo: Art Fraction Foundation dla Sztuka Szuka Malucha

Co jest dla Ciebie najważniejsze? Zabawa? Przyjaźń? Radość? Jeśli tak, to na pewno polubisz trójkę naszych wyjątkowych przyjaciół – Lisa, Niedźwiedzia i Zająca, którzy pokażą Ci jak wspaniale potrafią się razem bawić.

Zapraszamy na słuchowisko ilustrowane, podczas którego spotkacie zwierzaki – Niedźwiadka, Lisa i Zająca. Odwiedźcie nas w Fabryce Sztuki w Łodzi, usiądźcie wygodnie na poduchach, i zajrzyjcie do wielkiej książki o wielkich rzeczach. Troje aktorów zaprosi Was – zarówno małych, jak i dużych – do wspólnego czytania, śpiewania i zabawy! To kameralne wydarzenie, tworzone przy akompaniamencie muzyki na żywo, które odsłoni kolejne oblicze naszej wyjątkowej książki. Podczas słuchowiska książce towarzyszyć będą piosenki z tekstami Maliny Prześlugi i muzyką Piotra Klimka, które pozwolą małym widzom w pełni zatopić się w leśnym klimacie opowieści.

Po wydarzeniu będzie można zakupić książkę „Wielkie rzeczy”, aby kontynuować w domu, zainicjowane na scenie zabawy z leśnymi przyjaciółmi.

O książce:
Zespół wybitnych twórców związanych z literaturą, muzyką i ilustracją dla dzieci – Malina Prześluga, Piotr Klimek i Robert Romanowicz – stworzył pierwszą wspólną książkę o przygodach leśnych przyjaciół – Zająca, Lisa i Niedźwiedzia. Piękne ilustracje, kartonowy, ekologiczny papier, zabawny i mądry tekst – to nie wszystkie elementy tworzące to wydawnictwo.

ZAPISY:
Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny. Liczba uczestników jest ograniczona. Obowiązują zapisy: warsztaty@fabrykasztuki.org lub +48 506 103 207 (w godz. 10:00-16:00).