Superbohaterki, czyli kto zajrzał do środka Ziemi, a kto wysłał w kosmos rakietę?

Superbohaterki, czyli kto zajrzał do środka Ziemi, a kto wysłał w kosmos rakietę?

warsztat plastyczny (6+) / prowadzenie: Małgorzata Frąckiewicz
2 października (sobota) / godz. 15.00 / miejsce: Fabryka Sztuk w Łodzi

BRAK WOLNYCH MIEJSC. LISTA REZERWOWA PĘKA W SZWACH.

Warsztaty o superbohaterkach – niezwykłych kobietach, które zmieniały świat. Przybliżając dorobek tych, które przekraczały różne ograniczenia, zachęcamy do eksperymentowania, poznawania (wszech)świata na własną rękę oraz inspirujemy do odwagi popełniania błędów…

Spotkanie warsztatowe  z  Małgorzatą Frąckiewicz – autorką książki „Superbohaterki. Świat i wielkie odkrycia” (wydawnictwo Ezop) – będzie obejmować nie tylko działania plastyczne, ale  i eksperymenty… Wszystko po to, aby przekonać się, że kariery naukowców i naukowczyń zaczynają się od postanowienia, że warto być odważnym i umieć popełniać błędy (oraz wyciągać z nich wnioski).

MAŁGORZATA FRĄCKIEWICZ – graficzka po Warszawskiej ASP i Gender studies IBL PAN. Projektuje książki dla dużych i małych. Laureatka stypendium artystyczne Młoda Polska 2016. Specjalizuje się w projektowaniu publikacji. Pracowała dla  czołowych polskich artystów (Mirosław Bałka album „Fragment”), muzeów i galerii (Muzeum Sztuki w Łodzi, Galeria  Królikarnia, Muzeum Emigracji w Gdyni), organizacji pozarządowych (np. Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”, CEO, Fundacja Batorego) oraz wydawnictw dziecięcych (Muchomor, Dookoła Świata, Ezop).

CENA BILETU: 10 zł od dziecka. 

Rezerwacji można dokonać:
1. Wysyłając e-mail pod adres: zapisy@festiwalkropkaikreska.com. 
Prosimy o wpisanie:
– w tytule maila – nazwy wydarzenia
– w treści maila – ilość biletów, imiona i nazwiska uczestników oraz wiek dzieci
2. Telefonicznie pod numerem tel.: +48 506 103 207, od poniedziałku do piątku w godzinach 11.00-17.00
3. Osobiście w biurze Teatru CHOREA (czynne od poniedziałku do piątku, w godzinach: 11:00 – 17:00, ul. Tymienieckiego 3, 90-365 Łódź)

Bilety będzie można wykupić w kasie Festiwalu pół godziny przed wydarzeniem. Uwaga płatność w kasie tylko gotówką.