Stratosferyczna moda na różne okazje, czyli kosmiczny dress code

Stratosferyczna moda na różne okazje, czyli kosmiczny dress code

warsztat rodzinny (4+) / prowadzenie: Jola Królicka
1 października (piątek) / godz. 16.30 / miejsce: Fabryka Sztuki w Łodzi

Przygotujcie się do naszej międzyplanetarnej misji kulturalnej! Zapraszamy wszystkich, którzy chcą uruchomić swoje silniki wyobraźni i mocy twórczej, aby pokazać, jak nowe pokolenie poszukiwaczy przygód chce wyruszyć na podbój (lub oswajanie) wszechświata. Uwaga, w planach skafandry, strojenie się i techniczne rozpracowanie ekwipunku astronauty.

Inżynierowe NASA twierdzą, że „Projektowanie skafandra przypomina modelowanie statku kosmicznego. Problem polega na tym, że ten statek musi być bardzo mały, elastyczny i mieć zawsze sprawną toaletę…”. Gwarantujemy, że nasze skafandry nie będą kosztować 15 milionów dolarów, a na turystykę kosmiczną nie będziecie potrzebować zasobów Jeffa Bezosa. Obiecujemy refleksję nad tym, co robić, by nie produkować kolejnych bilionów ton kosmicznych śmieci.

JOLA KRÓLICKA – artystka plastyk. Prowadzi zajęcia plastyczne dla dzieci i młodzieży w Poleskim Ośrodku Sztuki w Łodzi. Jako ilustratorka współtworzy program TVP „Supełkowe ABC“, skierowany do dzieci niedosłyszących. Twórczyni scenografii w spektaklach Teatru CHOREA: „Żarty teatralne”, „Rój. Sekretne życie społeczne”, „Miasto“.

Cena biletu: 10 zł od dziecka. 

Rezerwacji można dokonać:

1. Wysyłając e-mail pod adres: zapisy@festiwalkropkaikreska.com. 
Prosimy o wpisanie:
– w tytule maila – nazwy wydarzenia
– w treści maila – ilość biletów, imiona i nazwiska uczestników oraz wiek dzieci
2. Telefonicznie pod numerem tel.: +48 506 103 207, od poniedziałku do piątku w godzinach 11.00-17.00
3. Osobiście w biurze Teatru CHOREA (czynne od poniedziałku do piątku, w godzinach: 11:00 – 17:00, ul. Tymienieckiego 3, 90-365 Łódź)

Bilety będzie można wykupić w kasie Festiwalu pół godziny przed wydarzeniem. Uwaga płatność w kasie tylko gotówką.