Nie czyń drugiemu co Tobie nie miłe

Warsztat psychologiczny: DO CZEGO POTRZEBNE NAM UCZUCIA? O codziennych emocjach przyjemnych i nieprzyjemnych” 
CZWARTEK 22 PAŹDZIERNIKA 2020

godz. 17:00
Prowadzenie: Jolanta Marchlewska
Wiek uczestników: 6-9 lat

Szanowni Państwo,

Informujemy, iż ze względu na komplikacje wynikające z dynamicznej sytuacji „pandemicznej” nastąpiła zmiana prowadzącej warsztaty 21 października (wtorek) i mała zmiana w założeniach warsztatu „Nie czyń drugiemu co Tobie nie miłe. Warsztat przedstawiający sposoby radzenia sobie z trudnymi sytuacjami” Agaty Olejnik z Fundacji Słonie na Balkonie.

Zamiast tego odbędą się warsztaty „DO CZEGO POTRZEBNE NAM UCZUCIA? O codziennych emocjach przyjemnych i nieprzyjemnych” / Jolanta Marchlewska

wiek uczestników: 6-9 lat

Warsztat pozwala znaleźć odpowiedzi na następujące pytania:

Dlaczego uczucia się w nas pojawiają?

Gdzie odczuwamy emocje?

Jak wyrażać uczucia przyjemne i nieprzyjemne?

Sposoby przeżywania nieprzyjemnych emocji.

Uważność na wszystkie uczucia.

Spotkanie poprowadzi

Jolanta Marchlewska

Psycholożka, propagatorka komunikacji empatycznej (Nonviolent Communication) Marshalla Rosenberga (www.cnvc.org) oraz edukacji emocjonalnej. Prowadzi warsztaty psychoedukacyjne dla dzieci i młodzieży oraz grupy rozwojowe dla rodziców i nauczycieli. Wspiera rodziców i dzieci, prowadząc indywidualne poradnictwo rodzinne. Jest trenerką Familylab Polska (www.family-lab.pl), która jest częścią międzynarodowej organizacji Familylab Association i organizatorem seminariów inspirujących dla opiekunów, rodziców, nauczycieli. Familylab propaguje wiedzę i podejście duńskiego pedagoga i terapeuty rodzinnego – Jespera Juula, na temat wychowania i wspierania dzieci w rozwoju oraz budowania relacji. Autorka książki o komunikacji empatycznej „Emocje, relacje, empatia w wieku dojrzałym”

ZAPISY:
Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny. Liczba uczestników jest ograniczona. Obowiązują zapisy: warsztaty@fabrykasztuki.org lub +48 506 103 207 (w godz. 10:00-16:00)