Do połowy puste czy do połowy pełne?

Warsztaty plastyczne: Do połowy puste czy do połowy pełne? Czy lewy może istnieć bez prawego?
NIEDZIELA 18 PAŹDZIERNIKA 2020

godz. 12:00
Warsztaty o krajobrazach emocjonalnych wokół książki „Prawy i Lewy” (Wydawnictwo Widnokrąg) z Kasią Walentynowicz
Wiek uczestników: 5+

Książka „Prawy i Lewy” opowiada o dwóch butach, które patrzą na ten sam świat z dwóch różnych perspektyw. Zastanowimy się, co to znaczy być pesymistą i optymistą i na ile poczucie szczęścia zależy od tego, w jaki sposób ogląda się na świat. Stworzymy wspólnie też różne „krajobrazy emocjonalne”, zastanawiając się nad naszą „geografią” myślenia i odczuwania.

Kasia Walentynowicz – ilustratorka, graficzka. Absolwentka Wydziału Grafiki na ASP i Projektowania Ubioru w MSKPU. Autorka ilustracji do książek oraz wydawczyni autorskich gier planszowych
(Zagrywki, Psiechadzka). Na co dzień ilustruje i projektuje materiały dla instytucji kultury, m.in. Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, Muzeum Narodowego i Muzeum Chopina w Warszawie, Instytutu Adama Mickiewicza czy Cricoteki w Krakowie. Autorka ilustracji do wszystkich edycji festiwalu filmowego Kino Dzieci. Od 11 lat współpracuje ze studiem graficznym Homework.

Najbardziej lubi rysować zwierzęta i rośliny, szczególnie te najdziwniejsze. Miłośniczka pierogów, potrafi zjeść 25 naraz.

ZAPISY:
UWAGA! Brak miejsc. Lista rezerwowa też trzeszczy w szwach!