Wrzeszczy w niebogłosy jak 44 kosy!

Warsztat psychologiczny: „ZADBAJ O SIEBIE! Warsztat przybliżający tematykę złości i agresji” / Jolanta Marchlewska
WTOREK 20 PAŹDZIERNIKA 2020

godz. 17:00
Prowadzenie: Jolanta Marchlewska
Wiek uczestników: 10-14 lat”ZADBAJ O SIEBIE! Warsztat przybliżający tematykę złości i agresji” / Jolanta Marchlewska

Szanowni Państwo,

Informujemy, iż ze względu na komplikacje wynikające z dynamicznej sytuacji „pandemicznej” nastąpiła zmiana prowadzącej warsztaty 21 października (wtorek) i mała zmiana w założeniach warsztatu „Wrzeszczy w niebogłosy jak 44 kosy” Małgorzaty Marchewki z Fundacji Słonie na Balkonie.

Zamiast tego odbędzie się:

„ZADBAJ O SIEBIE! Warsztat przybliżający tematykę złości i agresji” / Jolanta Marchlewska

Wiek uczestników: 10-14 lat

Spotkanie pozwoli znaleźć odpowiedzi na następujące pytania:

Co to jest agresja i przemoc?

Jakie zachowania to przemoc?

Jak „rośnie” gniew?

Sposoby wyrażania złości.

Jak bronić siebie i innych przed dokuczaniem ?

 

Jolanta Marchlewska- psycholożka, propagatorka komunikacji empatycznej (Nonviolent Communication) Marshalla Rosenberga (www.cnvc.org) oraz edukacji emocjonalnej. Prowadzi warsztaty psychoedukacyjne dla dzieci i młodzieży oraz grupy rozwojowe dla rodziców i nauczycieli. Wspiera rodziców i dzieci, prowadząc indywidualne poradnictwo rodzinne. Jest trenerką Familylab Polska (www.family-lab.pl), która jest częścią międzynarodowej organizacji Familylab Association i organizatorem seminariów inspirujących dla opiekunów, rodziców, nauczycieli. Familylab propaguje wiedzę i podejście duńskiego pedagoga i terapeuty rodzinnego – Jespera Juula, na temat wychowania i wspierania dzieci w rozwoju oraz budowania relacji. Autorka książki o komunikacji empatycznej „Emocje, relacje, empatia w wieku dojrzałym”

 

ZAPISY:
Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny. Liczba uczestników jest ograniczona. Obowiązują zapisy: warsztaty@fabrykasztuki.org lub +48 506 103 207 (w godz. 10:00-16:00).