Kosmiczne Disko

Kosmiczne Disko

wydarzenie rodzinne (dla wszystkich) / DJ-e: Chłopcy i Obcy
1 października (piątek) / godz. 18.30 / miejsce: Fabryka Sztuk w Łodzi

Z okazji otwarcia Festiwalu Książki Obrazkowej KROPKA+KRESKA. Misja Kosmos z głośników popłynie nieziemska energia. Zapraszamy dużych i małych do wspólnego lotu w Kosmos. Przetestujmy wspólnie,  jak na grawitację wpływa radość ze wspólnej zabawy!

A zagrają dla Was CHŁOPCY I OBCY, czyli ściśle tajna misja Kosmos wysłana w celu zbadania dźwięków dochodzących na Ziemię z przestrzeni międzyplanetarnych. Po wielu latach poszukiwań wyłonili się z gwiezdnego pyłu Galaktyki Sombrero, gdzie prowadzili szeroko zakrojone i grubymi nićmi szyte wykopaliska winylowe. Powrócili na Ziemię zarażać Kosmicznym Disko.

Załoga w składzie:

ANTONI KRZYŻANOWSKI – najmłodszy członek załogi, Mistrz Kendamy i Kostki Rubika, bębniarz, piłkarz. Miłośnik psów. Człowiek wielu talentów.

PAWEŁ SZALAK Paweł – członek kolektywu dj-skiego Słabi Prezenterzy, meloman, kolekcjoner płyt winylowych, muzyczny dyskutant, fotograf z doskoku lecz nie przypadku.

DAWID RYSKI – z wykształcenia architekt krajobrazu, autor licznych ilustracji prasowych, plakatów koncertowych. Zajmuje się projektowaniem murali, okładek do płyt i książek oraz grafik dla firm odzieżowych. Autor tegorocznego plakatu Festiwalu Książki Obrazkowej KROPKA+KRESKA.

WSTĘP BEZPŁATNY. OBOWIĄZUJĄ ZAPISY. 

Rezerwacji można dokonać:
1. Wysyłając e-mail pod adres: zapisy@festiwalkropkaikreska.com. 
Prosimy o wpisanie:
– w tytule maila – nazwy wydarzenia
– w treści maila – ilość wejściówek oraz imiona i nazwiska uczestników
2. Telefonicznie pod numerem tel.: +48 506 103 207, od poniedziałku do piątku w godzinach 11.00-17.00
3. Osobiście w biurze Teatru CHOREA (czynne od poniedziałku do piątku, w godzinach: 11:00 – 17:00, ul. Tymienieckiego 3, 90-365 Łódź)

autor ilustracji: Dawid Ryski