Dzień, Noc, Światło… Szczypta bajkowej poezji na oswajanie ciemności

Dzień, Noc, Światło… Szczypta bajkowej poezji na oswajanie ciemności

warsztat rodzinny (3+) / prowadzenie: Joanna Gębal i Monika Zborowska
9 października (sobota) / godz. 12.00 / miejsce: Fabryka Sztuki w Łodzi

BRAK WOLNYCH MIEJSC. LISTA REZERWOWA PĘKA W SZWACH.

Joanna Gębal i Monika Zborowska – autorki serii książek „Popatrz w niebo” (wydawnictwo Muchomor) – zapraszają na rodzinne spotkanie dla najmłodszych. Zaznajomimy się z opowieścią, która pomaga oswoić ciemność – przyczynę jednego z najbardziej popularnych lęków, z którym zmagają się dzieci w wieku 3-6 lat. Tym razem scenografia oraz prawa wszechświata i układu słonecznego, oprawione w bajkowe scenografie, sprawią, że Księżyc wystąpi w roli „eksperta”, zapewniającego, że ciemność nie jest taka straszna…

Wspólna – dzieci i dorosłych – aktywność warsztatowa z autorkami książki, odwołując się do wyobraźni dziecka i działań w sferze emocji, staną się dodatkową okazją do rodzinnych dialogów o ciemności wszechświata…

JOANNA GĘBAL – zajmuje się ilustracją prasową i książkową oraz grafiką użytkową. Ukończyła Wydział Grafiki na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Brała udział w licznych zbiorowych wystawach ilustracji i grafiki, między innymi w Warszawie, Poznaniu, Katowicach, Milwaukee, Kijowie, Rydze. Współpracowała z Muzeum Warszawskiej Pragi, Instytutem Adama Mickiewicza, Fundacją Medicover, magazynami „Zwykłe Życie”, „Newsweek. Psychologia”, „Kukbuk”, „Zwierciadło”, „Wysokie Obcasy”, „Ryms”, „Gazetą Wyborczą” czy „Boston Globe Magazine”.

MONIKA ZBOROWSKA – projektantka grafiki użytkowej, mieszka i pracuje w Warszawie. Ukończyła Wydział Grafiki na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, doświadczenie projektowe zdobywała również na Akademii Sztuk Pięknych w Mediolanie i Uniwersytecie UK Petra w Indonezji. Od kilku lat projektuje głównie dla znanych stacji telewizyjnych, tworząc grafiki kreatywne na potrzeby promocji marketingowej seriali, programów, kanałów tv oraz eventów medialnych.

CENA BILETU: 10 zł od dziecka. 

Rezerwacji można dokonać:
1. Wysyłając e-mail pod adres: zapisy@festiwalkropkaikreska.com. 
Prosimy o wpisanie:
– w tytule maila – nazwy wydarzenia
– w treści maila – ilość biletów, imiona i nazwiska uczestników oraz wiek dzieci 
2. Telefonicznie pod numerem tel.: +48 506 103 207, od poniedziałku do piątku w godzinach 11.00-17.00
3. Osobiście w biurze Teatru CHOREA (czynne od poniedziałku do piątku, w godzinach: 11:00 – 17:00, ul. Tymienieckiego 3, 90-365 Łódź)

Bilety będzie można wykupić w kasie Festiwalu pół godziny przed wydarzeniem. Uwaga płatność w kasie tylko gotówką.