A jak szczęście i akceptacja

Warsztat plastyczny: A jak szczęście i akceptacja.
NIEDZIELA 25 PAŹDZIERNIKA 2020

godz. 17:00
Warsztaty z Heleną Stiasny (Alą Bankroft), współtwórczynią książki „Widziałem pięknego dzięcioła” (Wydawnictwo Dwie Siostry)
Wiek uczestników: 7-10 lat

UWAGA! Brak miejsc. Lista rezerwowa też trzeszczy w szwach!

Książka „Widziałem pięknego dzięcioła” to malarsko zilustrowany, autentyczny dziecięcy dziennik z wakacji, w które wkroczyła II wojna światowa. Codzienne obserwacje kilkuletniego chłopca stały się, z
perspektywy czasu i historii, szczególnym zapisem ulotnych chwil szczęścia, ale i niepokoju, strachu i radości. Podczas rodzinnych warsztatów skupimy się na malarskim wyzwaniu – uchwyceniu „tu i teraz” i ulotnego, najbliższego szczęścia.

Helena Stiasny (1997)- absolwentka Wydziału Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Malarka, fotografka, twórczyni filmów animowanych. Wystawiana w Polsce i za granicą. Autorka ilustracji do książki “Widziałem pięknego dzięcioła” wykonanych pod pseudonimem Ala Bankroft.

ZAPISY:
Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny. Liczba uczestników jest ograniczona. Obowiązują zapisy: warsztaty@fabrykasztuki.org lub +48 506 103 207 (w godz. 10:00-16:00).